Ochrona danych w JST

Roczny program szkoleniowy 20/21 to przynajmniej 10 szkoleń z zakresu bezpieczeństwa informacji, ochrony danych osobowych oraz cyberbezpieczeństwa. To odpowiedź na potrzeby jednostek samorządu terytorialnego, nie tylko urzędów gmin, ale również szkół, przedszkoli czy ośrodków pomocy społecznej. To możliwość nieograniczonych konsultacji ze specjalistami wdrażającymi RODO do różnych instytucji publicznych.
3 pakiety odpowiadają realnym potrzebom i problemom instytucji. Macie Państwo dobrego inspektora ochrony danych, ale brakuje mu czasu lub pomysłu na przeprowadzenie szkoleń – pakiet I jest właśnie dla was.

Pakiet II – to propozycja dla tych instytucji w których potrzebne jest poprawienie jakości obowiązków informacyjnych oraz sposobów ich realizowania. Pakiet II niesie ze sobą także możliwość podniesienia wiedzy w zakresie cyberbezpieczeństwa i zagrożeń czyhających na przetwarzających dane w systemach informatycznych. To także możliwość nieograniczonego odtwarzania szkolenia dla nowych pracowników, praktykantów czy stażystów.

Pakiet III – to odpowiedź na problemy instytucji, które zmagają się ze swoimi inspektorami ochrony danych. Ten pakiet oprócz dobrych szkoleń dotyczących ochrony danych osobowych, umożliwia wszystkim kierownikom jednostek organizacyjnych konsultowanie i opiniowanie różnych rozwiązań i zagadnień, które są dla nich wyzwaniem, a które nie mogą być z wielu powodów załatwione z obsługującym ich IOD.

Zapraszamy do udziału w programie.
Zespół kodrodo.pl

Dodaj komentarz

DAS Rafał Górny
20-142 Lublin
ul. Mariańska 9/21
NIP 9462262621