Rodo-Starter wersja po liftingu

Z kilkudniowym opóźnieniem zamieszczamy nową wersję szkolenia Rodo Starter. W warstwie merytorycznej oraz w materiałach dołączonych do szkolenia nic się nie zmieniło. Zmieniliśmy jedynie sposób prezentacji materiałów. Dzięki temu wersja zremasterowana jest znacznie ciekawsza dla odbiorcy. Nowy sposób prezentacji treści jest dużo bardziej angażujący co sprawia że mamy wrażenie że szkolenie zajmuje mniej czasu niż w rzeczywistości. Dodatkowo w procesie ponownego montażu udało się skrócić poszczególne lekcje nawet o 5 minut w porównaniu z wersjami pierwotnymi, dlatego całość jest krótsza o blisko 20 minut i zajmuje 2 godziny i 45 minut. Nową wersję sprzedajemy w nowej obniżonej nieco cenie. Do końca maja 2023 cena dostępu do szkolenia została ustalona na 220 zł brutto.

Szkolenie Rodo Starter dostępne będzie w pakiecie podstawowym programu Compliance Officer w Twoim Biurze Rachunkowym. Każde biuro będzie mogło zakupić dostęp do tego szkolenia, dla swoich klientów w cenie 845 zł brutto. W najbliższych dniach udostępnimy na naszych mediach społecznościowych kod rabatowy, dzięki któremu 10 pierwszych biur będzie mogło nabyć szkolenie w cenie 570 zł brutto.

Już od przyszłego tygodnia zaczynamy prace nad szkoleniem Świadomy ADO. To zupełnie nowe podejście do naszych klientów, do przedsiębiorców którzy chcą się edukować w zakresie ochrony danych osobowych. Szkolenie będziemy sprzedawali na lekcje. Dwie pierwsze będą bezpłatne, każda kolejna to koszt 35 zł brutto. Pierwsza seria szkoleń będzie liczyła 12 lekcji. Jeśli pracodawca zdecyduje się na jednorazowy zakup całego szkolenia (12 lekcji) zapłaci 280 zł. zamiast 350 zł brutto.

Dodaj komentarz

DAS Rafał Górny
20-142 Lublin
ul. Mariańska 9/21
NIP 9462262621